Pantofle damskie

Kiedy wybieramy ubrania i obuwie, w których będziemy chodzić tylko w domu, najważniejszym czynnikiem jest dla nas wygoda. Powiedzenie „Czuć się jak u siebie w domu” oznacza przecież sytuację, w której nie jesteśmy niczym skrępowani i możemy zachowywać się swobodnie – a w budowaniu poczucia komfortu bardzo duży udział mają wygodne kroje ubrań, komfortowe obuwie, a także przyjemne w dotyku tkaniny i materiały. Na drugim miejscu stawiamy zaś trwałość – buty po domu będziemy przecież zakładać codziennie. Nic więc dziwnego, że wolimy wybrać trwały rodzaj obuwia, a nie taki, który rozpadnie się po kilku użyciach.

Pantofle damskie z mięciutkiego filcu

Mając na względzie zarówno Twoją wygodę, jak i trwałość codziennego obuwia, w naszym asortymencie umieściliśmy niesłychanie komfortowe, damskie pantofle filcowe. W ich produkcji wykorzystana została czysta wełna owcza – to dzięki niej za każdym razem, gdy będziesz zakładać buty, poczujesz jak Twoje stopy otaczane są warstwą bardzo komfortowego filcu. Materiał dobrze dopasowuje się do tęgości stopy, natomiast przód z zabudowanymi palcami dodatkowo chroni przednią część stopy przed uderzeniami i innymi drobnymi „kontuzjami”, jakich można nabawić się we własnych czterech ścianach. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia antypoślizgowa podeszwa.

Nasze pantofle damskie będziesz jednak nosiła długo i chętnie nie tylko dlatego, że są mięciutkie i wygodne, ale też dlatego, że przez bardzo długi czas się nie ulegną zużyciu i będą prezentować się jak nowe. Pantofle damskie z naszego asortymentu wykonujemy ręcznie, z najwyższą starannością o detale – nie musisz martwić się o to, ze zaraz po zakupie pojawią się na nich dziury i przetarcia.

Buty po domu z dekoracyjnym haftem

W produkcji naszych damskich pantofli użyto filcu w kolorze szarym, który przyozdobiony został kolorowym haftem. Możesz więc wybrać buty we wzór, który najbardziej wpasowuje się w Twój gust. Obuwie ozdobione jest też pociągniętymi po brzegach, kolorowymi lamówkami. Udowadniamy tym samym, że obuwie domowe nie musi być nudne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12