Pantofle męskie

W naszym sklepie internetowym znaleźć można obuwie domowe dla Panów. Oferujemy buty wykonane z naturalnych materiałów, które zapewnią mnóstwo komfortu na co dzień.

Obuwie, które nosimy w domu, nie jest narażone na niszczenie w takim samym stopniu, jak buty, które zakładamy na zewnątrz. Nosimy je po równej powierzchni, nie wystawiamy na działanie opadów atmosferycznych ani na ubrudzenia. Nie odznacza to jednak, że do ich produkcji nie warto używać wytrzymałych materiałów. Pantofle męskie, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego, wykonane są z myślą o tym, by przetrwały długi czas w nienaruszonym stanie.

Skórzane i filcowe pantofle męskie

Obuwie domowe, które znajdziesz na mkclogs.pl, dostępne jest w dwóch wariantach. Oferujemy buty męskie wykonane z zamszu ze skóry wołowej oraz z filcu z naturalnej wełny owczej. Oba modele od wewnątrz wyłożone są dodatkowo ciepłą i miękką wełną z baraniego futra, która nie tylko zwiększa komfort noszenia butów, ale dba też o to, by w środku zachodziła prawidłowa wymiana powietrza, a stopa nie pociła się. Skóra i wełna to oczywiście naturalne materiały, które zapewniają długą wytrzymałość pantofli i sprawiają, że obuwie będziesz nosił przez ładnych kilka lat.

Wygodne buty domowe z filcu i zamszu

Oczywiście każda para butów powinna być wygodna w noszeniu, ale w przypadku obuwia domowego ma to szczególne znaczenie. Pantofle często zakładamy przecież po ciężkim dniu na zmęczone stopy. Przemyślana konstrukcja naszych butów dla mężczyzn sprawia, że ich noszenie będzie wiązało się z dużą dozą komfortu. To wszystko dzięki wspomnianym już, naturalnych materiałach, wyściółce z wełny, a także antypoślizgowej podeszwie.

Pantofle męskie ze sklepu internetowego mkclogs.pl występują w kilku kolorach, m. in. w szarym, ciemnobrązowym i jasnobrązowym. Dostępne są w szerokim przedziale rozmiarów – zakupisz u nas kapcie filcowe i skórzane w rozmiarach od 41 do 47. ze szczegółami dotyczącymi długości podeszwy zapoznasz się po wejściu na podstronę wybranego modelu butów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4