Drewniaki płaskie

W latach 90 ubiegłego wieku, drewniaki damskie były ogromnym hitem wśród obuwia dostępnego na rynku. Nosiło się je nie tylko na co dzień, ale też w obiektach medycznych czy klinikach. Drewniaki płaskie kojarzone były z charakterystycznym dźwiękiem, wydawanym podczas noszenia. Obecnie moda się zmieniła, a buty wciąż cieszą się popularnością.

Nasz asortyment dostępny na stronie internetowej skierowany jest głównie do kobiet w różnym wieku. Obuwie powstaje z wysokiej jakości naturalnych surowców, między innymi skóry czy drewna. Buty posiadają wyprofilowane spody, przez co możliwe jest utrzymanie prawidłowej postawy ciała, a dodatkowo są przewiewne i nie powodują pocenia się stopy. Płaskie drewniaki damskie są też antypoślizgowe, przez co są wygodne i bezpieczne, zwłaszcza do noszenia w letnie dni.

Podczas wyboru danego modelu butów należy kierować się przede wszystkim rozmiarem. Buty nie powinny uciskać i być pozbawione przestrzeni do swobodnego poruszania się. Nie bez znaczenia są także walory estetyczne. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment o nowe modele.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników