Drewniaki ortopedyczne

Schorzenia i wady stóp potrafią skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. W naszym asortymencie znaleźć można drewniaki ortopedyczne, które posiadają wyprofilowany spód, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Dodatkowo pozwala to na chodzenie w obuwiu zdrowotnym przez cały dzień, nie odczuwając bólu nóg. Jest to niewątpliwie największy atut klapek drewnianych.

Nasze buty wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, do których zaliczamy surowe drewno, a także naturalną skórę. Użyty surowiec naturalny jest bardzo lekki, dzięki czemu idealnie dopasuje się do stopy. Każdy rodzaj medycznych drewniaków ortopedycznych jest wykonywany przez nas z ogromną dbałością o najmniejszy szczegół, bowiem zależy nam, by klapki drewniane spełniały oczekiwania i wymagania naszych klientów w kraju i zagranicą.

Kolejnym atutem naszego obuwia zdrowotnego jest antypoślizgowa podeszwa, przez co buty są bezpieczne i wygodne. Warto podkreślić, że są one także bardzo przewiewne, a wysokiej jakości surowce, z których są wykonane, zapobiegają poceniu się stopy, podczas całego dnia noszenia.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników