34-700 Rabka Zdrój, Rdzawka 141

Pantofle wełniane na zimę i pantofle na lato

Kiedy przychodzi zima, ciepłymi i grubymi materiałami okrywamy się od przysłowiowych stóp do głów. I to właśnie na te zmarznięte stopy mamy coś odpowiedniego w naszym sklepie internetowym. W ofercie znaleźć można jednak nie tylko wygodne pantofle wełniane, lecz także obuwie po domu, odpowiednie na pozostałe pory roku. W MKclogs mamy coś zarówno na chłodne miesiące, jak i na wiosnę oraz lato, kiedy z kolei najlepiej sprawdzają się materiały naturalne i przepuszczające powietrze.

Wełna owcza – idealny materiał na zimowe kapcie

Pantofle z wełny owczej to bezdyskusyjnie najlepszy wybór na zimę. Wełna szeroko znana jest jako materiał, który świetnie ogrzewa i zatrzymuje ciepło przy ciele, a przy tym zapewnia dobrą wymianę powietrza, dzięki czemu zapobiega poceniu się skóry. Zimą po swetry i płaszcze z domieszką tego materiału sięgamy regularnie – z jego zalet warto więc korzystać też podczas wybierania obuwia po domu. Kapcie tego typu na pewno dobrze sprawdzą się podczas chłodnych dni.

Co ważne, w przypadku pantofli wełnę można wykorzystać na kilka sposobów. Może mieć ona postać filcu – często z dekoracyjnym haftem – lub ocieplającej wyściółki, która stworzy dodatkową barierę między naszymi stopami a zimną podłogą.

Kiedy temperatura rośnie

Latem oczywiście potrzebujemy czegoś zupełnie innego niż zimą – ciepłe, ogrzewające pantofle zastępujemy butami lekkimi i przewiewnymi. Warstwa ocieplająca jest tu zupełnie zbędna. Zamiast niej postawmy raczej na naturalne materiały, które nie podrażniają skóry i które nie będą powodowały nieprzyjemnych otarć. Doskonale sprawdzają się tu na przykład buty z odsłoniętym palcem.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pantofli na zimę, czy na lato, propozycje dostępne w MKclogs na pewno spełnią Twoje odczekiwania. Poza materiałami, które zapewnią mnóstwo komfortu, buty mają też antypoślizgową podeszwę, która dodatkowo chroni stopę. Są dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, a także w wersji damskiej i męskiej – z pewnością więc znajdziesz tu model dla siebie. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz się w buty po domu na cały rok!